Ankara Baymak Servisi Baymak marka her tür cihazınıza gerekli bakımı sağlamaktadır. Kombi, şofben, klima ve kazan sistemleri evlerde ve işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılan Özellikle Baymak olarak sık bir şekilde tercih edilen cihazlardır. Sıcak su ve ısınma gibi ihtiyaçların karşılandığı bu cihazların yıllık bakımları mutlaka yapılmalıdır. Baymak’ın bu ürünleri hemen her platformda kullanılabilmektedir. Kullanılacak alana göre özellik açısından cihazlar farklılıklar gösterebilir. Fakat ortaya çıkardıkları sonuç benzerdir.

Baymak’ın pek çok klima modeli piyasada sunulmaktadır. Klimalar konusunda aldığımız arıza kayıtlarından birisi cihaz çalışmasına rağmen ısıtma ya da soğutma yapmamasıdır. Filtreler kirli olabilir, ünitelerin önünü kapayan bir şey vardır ya da tesisat borularında bir kaçak söz konusu olabilmektedir. Ancak arızanın sebebinin tam olarak anlaşılabilmesi için Ankara Baymak Servisi olarak tüm parçalara müdahale ederek kontrolünü gerçekleştirmekteyiz.

Bazı durumlarda şofbeniniz arızalanabilir ve aniden durabilir. Şofbene gaz geliyor ancak çalışmıyorsa, çakmakta da sorun yok ise gaz memesi arızalanmış olabilir. Şofbeninizin diyafram contası arızası ya da deformesi söz konusu olabilir. Orijinal yedek parça değişimini Ankara Baymak Servisi ekiplerimiz kusursuz bir şekilde yapmaktadır.

Kombinizin düzgün bir şekilde çalışması için su basıncının ne çok yüksek ne de çok düşük olması gerekir. Kombiniz 1 barın altında ise su basmak gerekir. Doldurma musluğu ile cihazınıza su basabilirsiniz. Eğer kombiniz 2.5 barın üzerinde ise su basıncı yüksek anlamına gelir. Bu sefer de basıncı düşürülmelidir. Kaloriferdeki hava alma vanasından su alabilirsiniz. Ankara Baymak Servisi çağrı merkezimizi arayarak konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Merkezi sistemler için kullanılan Baymak kazanlar da oldukça işlevsel cihazlardır. Arıza ortaya çıktığında arıza kodları ekranda görülecektir. Led ekranda yakıt arıza sinyali alıyorsanız yakıt ekledikten sonra cihazınızı resetlemeli yani yeniden başlatmalısınız. Ekrandaki arıza kodu ortadan kaybolacaktır. Ankara Baymak Servisi uzman kadromuz sizlere hem telefonla hem de arıza yerinde yardımcı olmaktadır.

Ankara’da Baymak marka adına en kapsamlı teknik bakım onarım hizmetini Ankara Baymak Servisi uzman kadromuzdan alabilirsiniz. Baymak orijinal yedek parça temini de sağlayan firmamız günün 24 saati hizmet vermektedir. Önemli olan doğru arıza tespiti ve doğru yöntemle onarımıdır. Ankara2nın tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermekteyiz.

Uzman kadromuz gezici servis araçları kullandıkları için arıza yerine hızla gelmektedirler. İso 9001 belgeli firmamızda Baymak cihazlara dair her türlü hizmete ulaşabilirsiniz. Kombi, klima ve şofben gibi cihazlarınızın yıllık olarak bakım yapılması gerekir. Aksatıldığı takdirde çok büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Ankara bölge merkez servisimizden arıza kaydı oluşturup yıllık bakımlarınızı aksatmadan yaptırabilirsiniz. Ankara için tek numaramız olmakla beraber dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.