Ankara Buderus Servisi olarak yıllardır Buderus marka cihazlara garantili bakım ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Kombi, şofben ve kazan sistemleri günlük olarak sıcak su ve ısınma ihtiyaçları için kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar Buderus markası adı altında oldukça kaliteli olarak sunulmaktadır. Firma olarak yıllardır gerekli bakımı ve yedek parça teminini sağlayan firmamız sadece tek bir telefon ile ulaşılabilir durumdadır. Kombi, şofben ve kazanlar çok fazla elektronik aksam ve parça içermektedir. Cihazlardaki her bir parça ayrı bir şekilde kontrol edilmeli ve gerekiyorsa parça değişimi yapılmalıdır.

Elektrikli ya da hermetik şofbenler hem maliyet açısından hem de sağlık açısından oldukça faydalı ve kullanışlıdır. Elektrikli şofbenlerin topraklama hattının doğru bir şekilde yapılması son serece önemlidir. Hermetik şofbenler en güvenli şofben türü olduğundan uygun alana kurulduğu ve aksam ve parçaları doğru monte edildiğinde sorunsuz çalışmaktadır. Ankara Buderus Servisi uzman kadromuz sizlere şofben konusunda her türlü desteği sağlamaktadır.

Şofbenlerde cihaz ile kullanılan yer arasındaki mesafe uzak ise su ısıtma durumu biraz gecikebilir. Regülatör kullanarak müşterilerimiz bu sorundan kurtulabilmektedir. Ankara Buderus Servisi operasyon merkezimizi arayarak Buderus şofbeniniz ile ilgili yardım alabilirsiniz.

Merkezi ısıtma sistemlerinde kazanlar büyük çapları ile sıklıkla tercih edilirler. Kazan sistemlerinin de kurulurken dikkatli ve titiz bir şekilde çalışılması gerekir. Kazan ve brülör uyumu ileride ortaya çıkması muhtemel sorunların önüne geçmektedir. Bu sebeple önemlidir. Kazanın ısıl kapasitesi, kazan tipi, kazan duman yolları gibi özelliklerine de dikkat etmek gerekir. Bu gibi önemli konularda Ankara Buderus Servisi ekiplerimize güvenebilirsiniz.

Buderus kombilerde hermetik ve bacalı kombiler arasındaki farklar sorulmaktadır. Kombiler atık gazın dışarı tahliyesi şeklinde çalışırlar. Bu anlamda gazın dışarı doğru bir şekilde atılması son derece önemlidir. Baca sistemi iyi bir şekilde oluşturulmalıdır. Gaz zehirlenmelerinin pek çoğu dikkatsiz kurulumla gerçekleşmektedir.

Buderus hermetik kombiler ise dışarıdan aldığı hava sayesinde yanma sağlar. Atık gazı dışarı gönderen hermetik kombi çok daha garantilidir. Ankara Buderus Servisi olarak Buderus marka kombiler hakkında detaylı bilgiyi bölge merkez servisi çağrı merkezimizi arayarak alabilirsiniz.

İster şofben olsun ister kombi olsun Buderus marka tüm cihazlarınıza garantili bakım işlemlerini yapmaktayız. Yıllık bakım ya da parça değişimi taleplerinize hızla yanıt veriyoruz. Gezici servis araçlarımız şehrin her bir yanında hizmet verdiğinden sizlere en yakın servis birimimizi yolluyoruz.

Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız hiçbir suretle zaman kaybettirmiyor. Bakım sonrasında cihazlarınız bir yıl boyunca Ankara Buderus Servisi garantisinde olmaktadır. Buderus marka kombi, şofben ve kazanlarınız için günün her saati bizleri arayabilirsiniz.