Ankara Demirdöküm Servisi kombi, şofben ve klimada almak isteyebileceğiniz en kapsamlı teknik bakım hizmetini sunmaktadır. Demirdöküm cihazlar günlük en önemli ihtiyaçları karşılamaktadır. Bu sebeple yıllık bakımlarının aksatılmadan yapılması gerekir. Farklı modelleri ile hemen her alanda kullanılabilen Demirdöküm kombi ve şofbenler sıcak su ve ısınma ihtiyacını giderirken klimalar ise yaz sıcağında serinletmektedir. Her platforma uygun olarak modelleri mevcuttur.

Bu tip cihazları seçerken mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Doğru cihaz hem sizi büyük bir maliyetten kurtarır hem de daha çok verim almanıza katkıda bulunur. Bu konuda Ankara Demirdöküm Servisi merkez birimimiz sizlere gerekli yardımı sağlayacaktır.

Demirdöküm klimaları oldukça pratik ve kullanışlı cihazlardır. Klimalar programlarına ve fonksiyonlarına göre çalışırlar. Klimanın ayarlarını uzaktan kumandasından rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Kumandada ortaya çıkabilecek herhangi bir sinyal sorununda ya da parça bazlı sorunda klimanız çalışmayabilir.

Kumandanız ile klima iç ünitesi arasındaki mesafe belirtildiği şekilde olmalıdır. Eğer kumandayı iç üniteye doğru tuttuğunuzda bir sinyal alamıyorsanız farklı bir sorun söz konusu olabilir, kontrol edilmelidir. Ankara Demirdöküm Servisi uzman ekibimiz klimanız için gerekli tüm bakım ve testleri yapacaktır.

Demirdöküm kombiler en ihtiyacımız olduğu anda bir anda çalışmayı durdurabilir. Isı vermeme problemi sık karşılaştığımız bir sorundur. Kombinizde ses sorunu ortaya çıktığında ise gerekli müdahale yapılmalıdır.

Fan motoru ile alakalı bir arıza ortaya çıkmış ve ses buradan kaynaklanıyor olabilir. Kombide ses sorunu haznesinde biriken hava nedeniyle de olabilir. Demirdöküm marka kombinizin nereden kaynaklı ses yaptığını bulmak için Ankara Demirdöküm Servisi ekiplerimizden yardım isteyebilirsiniz.

Kombiler gibi Demirdöküm şofbenler de sıcak su ve ısı ihtiyacını karşılamak için yoğun şekilde kullanılırlar. Şofbenlerde en sık gördüğümüz arızalardan bir tanesi aşırı ısınma sorunudur. Şofbende aşırı ısınma sorunu var ise LED ekranda arıza kodunu göreceksiniz. Filtre dolmuş ya da su basıncı düşmüş olabilir. Cihazınızı kapayarak Ankara Demirdöküm Servisi ekiplerimizden yardım talep ediniz. Sıcaklık 90 dereceyi geçtiğinde koruma amaçlı kendini kapattığından endişe etmenize gerek yoktur.

Demirdöküm kazanlarda ise aşırı yakıt tüketimi söz konusu olabiliyor. Müşterilerimize böyle durumlarda fan ayarlarını kontrol etmelerini öneriyoruz. Fan ayarını düşük ayarda tutabilirsiniz. Kazanınız eğer aşırı yakıt tüketimi yapıyor ise temizliğini ihmal etmemelisiniz. Ancak sorun başka nedenlerden ortaya da çıkabilir. Kontrolleri Ankara Demirdöküm Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ankara’nın her ilçe ve semtine hizmetlerimizi götürmekteyiz. Gezici servis araçlarımız olduğundan sizlere hiçbir şekilde zaman kaybı yaşatmıyoruz. Demirdöküm modelleri konusunda uzman bir ekibimiz vardır. Bu anlamda cihazınız tamamen güvenli eller tarafından kontrol edilmektedir. Arıza onarımı yapılırsa servis ücreti de almamaktayız. Bize günün her saati ulaşabilrisiniz.