Ankara Viessmann Servisi Viessmann’ın Ankara’da görebileceğiniz en geniş teknik birimidir. Kombi, şofben, klima ve kazan sistemlerinde kalitesini ispatlamış markalardan birisi olan Viessmann cihazlarında yaşayacağınız her türlü sorunda bizlere danışabilirsiniz. Ankara’da yıllardır kombi, şofben ve kazan sistemleri gibi konularda uzman kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Kombi ve şofbenler 24 saat boyunca sıcak su sağlayabilen farklı modelleri bulunan cihazlardır. Klimalar ise soğuk ve sıcak hava üfleyerek ortamı rahatlatmaktadırlar.

Cihazlarda ortaya çıkan arızalar genellikle elektrik ya da gaz ile alakalıdır. Ancak bunun haricinde parçalarla da ilgili olabilir. Parçaların bakımı yıllık bakımlarda kapsamlı olarak yapılmaktadır. Ancak bu yılık bakımların aksatılmaması gerekir. Ankara Viessmann Servisi uzman kadromuz başarılı bir şekilde yıllık bakımları sağlamaktadır.

Viessmann şofbenler son teknoloji olarak kullanıcılara sunuluyor. Şofbenlerdeki en sık karşılaştığımız sorun suyun yeterince ısınmaması durumudur. Şofben elektrik devresinde bir sorun olduğu takdirde su yeterince ısınmaz. Şofben kademe anahtarı su ısınması açısından önemli bir parçadır ve kontrolü gerekir. Eğer parça değişimi olacaksa orijinal Viessmann parça değişimini Ankara Viessmann Servisi ekiplerimiz sizin için yapacaktır.

Kombilerde de pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Kombinin oldukça geç devreye girmesi sorununa sık rastlamaktayız. Viessmann kombiniz eğer geç devreye giriyor ise bu bacanın uzun olmasına bağlı olabilir. Cihazınızın fan motorunuz kirlenmiş ise yine cihaz geç devreye girme sorunu yaşanabilir. Kombinizin en önemli parçalarından elektronik kart arızaları da kombinin geç devreye girmesinde etkili olmaktadır. Ayrıca dış hava sensörü de kontrol edilecektir. Ankara Viessmann Servisi operasyon merkezimizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Serinlemek için kullandığımız Viessmann klimalar farklı model ve kapasitelerde sunulmaktadır. Klima bazen kendiliğinden çalışabilir. Bunun nedeni kart üzerindeki SSR, besleme rölesi arızalanmış olabilir. Bu gibi arızalarda klimanızın kendi kendine çalışması gibi bir sorun oluşabilir. Ankara Viessmann Servisi uzman personelimiz gerekli profesyonel desteği verecektir.

Büyük tesislere hızlı ve güvenli ısı ve sıcak su sanan kazanlar da yıllık bakımdan geçirilmelidir. Kazan terlemesi dediğimiz durum karşımıza sık çıkan arızalardan bir tanesidir. Viessmann cihazlarından anlayan bir ekipten yardım aldığınız takdirde sorununuz çözülecektir. Kazanda terleme oluyorsa kalorifer bacasına izolasyon yapabilir ve sorundan kurtulabilirsiniz. Kalorifer kazanının rüzgâr görmeyecek bir yere taşınması da sorunun ortaya çıkmasına engel olacaktır. Ankara Viessmann Servisi ekiplerimiz bu gibi detaylarla sizin için ilgilenmektedir.

Günün 24 saati Ankara bölge merkez servisimize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ankara için tek numaramız olmakla beraber tüm ilçe ve semtlerden ulaşabilirsiniz. Telefonla destek, online destek de sunmakla beraber atölyede kapsamlı bakım ya da arıza yerinde garantili bakım imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz.