Çayyolu Alarko Servisi kombi bakımı, sofben onarımı, klima montajı , kazan & brulör tamiri, hidrofor yedek parçası temini gibi isleriniz için daima hizmete hazır , anında servis alabileceğiniz bir hizmet noktasıdır. Alarko markalı elektronik esyalarınız ve benzeri ürünleriniz için servis desteğine ihtiyaç duyuyor ve çayyolu bölgesinde ikamet ediyorsanız hemen bizimle iletisime geçebilirsiniz.

Çayyolu Alarko Servisi kombi tamiri islerinde basarısını kurulduğu günden beri yapmıs olduğu tüm müdahalelerde göstermis, bilgi ve becerisini kanıtlamıstır. Gaz & su ile çalısan kombi ve sofben gibi cihazlar belirli aralıklarla gözden geçirilmeli, temizliği ve bakımı yapılmalıdır. Bu uygulamalar hayati önem tasır. sunu unutmayınız ki , kombi değil insan hatası öldürür. Kıs öncesi elden geçirteceğiniz sofbeniniz rahat, ekonomik ve konforlu dönem yasamanızın da teminatıdır. Aynı sekilde kombilerinizin de genel ayarı, temizliği ve deforme parçaları değistiğinde sorunsuz ve huzurlu bir kıs yasayabilirsiniz.

Klimalar bizi sıcaklardan koruyan, konutlarımızın ve is yerlerimizin değismez demirbaslarıdır. Bazı modellerde kısın ısınmamızı da sağlayan klimalar için de bakım ve temizlik sarttır. Burada bakım aynı kombi ve sofben cihazlarında olduğu gibi büyük önem tasımaktadır. Klima filitrelerinde biriken mikrop ve kirler burada ürer, temizlenmezse solunum yolu ile bize temas eder ve basta lejyoner hastalığı olmak üzere çesitli rahatsızlıklara neden olur. Çayyolu Alarko Servisi çalısanlarımız temizlik & bakım konularında, ayrıca montaj, demontaj ve nakil islemlerinde de sizlere aralıksız ve ekonomik hizmet sunmaktadır. Gaz basımı, borulama, dekoratif bant kaplaması gibi ince isleriniz için de Çayyolu Alarko Servisi 7 gün 24 saat emrinizdedir.

Şofben gibi ani su ısıtıcısı cihazlar da göz ardı edilmemesi gereken cihazlardandır. Kombilere nazaran emniyet tertibatı biraz daha zayıf olan sofbenler belirli kurallar çerçevesinde kullanılırsa insana zarar vermez ve ekonomi elde edilir. Çelik baca kullanımı kesin sarttır, bunun için Çayyolu Alarko Servisi ile temas kurup baca değisimi ve kontrolü yaptırabilirsiniz. Doğal gaz bağlantı borularının da kaliteli malzemeden yapılması olmazsa olmazdır. Ayrıca tavsiyemiz kombi ve sofben kullanılan alanlara mutlaka bir gaz alarm cihazı taktırmanız ve olası kaçaklara karsı önlem almanızdır. Bir de su hususu belirtelim ; elektrik dalgalanmalarına karsı ürünlerinizi korumak için mutlaka regülatör taktırın. Bu sayede ana kart gibi elektronik parçalarınızı koruma latına alabilir, pahalı olan bu malzemenizi değistirmek zorunda kalarak gereksiz ve fuzuli masraf yapmaktan kurtulursunuz.

Çayyolu Alarko Servisi tesisat temizliği konusunda da sizlerin emrindedir. Ortalama olarak her 5 yılda bir yapılması gereken tesisat temizlikleri verimli ve ekonomik kullanımızın da teminatıdır. Alarko servis merkezlerinde kaliteli makineler ve özel kimyasal ürünlerle bu isleminiz gerçeklestirilmektedir. Alarko markasına yakısır hizmetlerimizden yararlanmak ve sorunlarınızdan uzman eller vasıtası ile kurtulmak isterseniz bizi arayıp randevu alabilirsiniz.