Çayyolu BOSCH Servisi

Bosch Servis Çayyolu

Çayyolu BOSCH Servisi

Beyaz eşya ya da küçük ev aletleri alırken birçok kişinin yaşadığı sıkıntı, satış sonrası hizmet kalitesinin sürekliliği konusudur.

Elektronik eşyalar sürekli alınabilecek ürünler olmadığından dolayı alırken mümkün olduğunca en iyi marka ve üzün süreli kullanılabilecek ürünler seçilmektedir. Bosch markası bu anlamda kalitesini kanıtlamış bir markadır.

Çayyolu Bosch Servisi, satış sonrasın da vermiş olduğu hizmetler konusunda müşterilerinin memnuniyetini devam ettirmektedir.

Çayyolu Bosch Kombi Servisi

Kış aylarında kombi bakımı, tesisatların temizliği, termostatların kullanımı, baca ve peteklerin kontrolü, şofben montajı gibi birçok konuda müşterisinin yanında olan ve bilgilendiren Çayyolu Bosch Servisi, aynı zamanda klima bakımı, nakil işleri, temizliği, arıza tespiti, gaz kaçağı tespiti, orjinal parça bulma garantisi gibi hizmetleri ile müşterisinin yanındadır. Bu hizmetlerine ek olarak, soğutucu, buzdolabı gibi ürünlerin arızaları, motor değişimleri de gerçekleştirilmektedir.

Günlük kullanım içerisinde en çok arıza yaşanan bulaşık makinesi gibi ürünlerin periyodik bakımları, hafıza kartlarının değişimi, çamaşır makinesi temizliği, montajı gibi ihtiyaç duyulan her türlü arıza – bakım – montaj – nakil – parça bulma işleri hizmet kapsamı Çayyolu Bosch Servisi çalışmaları içerisinde yer almaktadır.

Leave a Reply