Demetevler Alarko Servisi

Alarko Servis Demetevler

Demetevler Alarko Servisi

Hem klima cihazlarının hem de kombilerin, periyodik bakımları ihmal edilmemesi gereken islemlerdir. Çünkü bu bakımlar sayesinde sene boyunca hem ısıtma hem soğutma konusunda verim alınabilmektedir. İşte bu yüzden Demetevler Alarko Servisi uzmanları bakımları yapmakla birlikte, kullanıcıları bilinçlendirmek adına bazı bilgiler de paylasmaktadır.

Klima, kombi ve sofben cihazları için gerekli tüm bakımlar, temiz bir ortamda ve çalışılan ortama herhangi bir zarar verilmeden yapılır. Alarko amblemli ürünleriniz için bizi tercih edip uygun fiyatlı çalısmalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Demetevler Alarko Kombi Servisi

Genis hizmet ağına sahip olan Demetevler Alarko Servisi, kombilerin bakımlarında; baca kontrolünün yapılması ve kombi tesisat temizliği, kombi yanma odasının temizliği ve su seviyesinin 1.5 bar olması için kontrol edilmesi, elektronik kart tamiri ve değisimi islemleri gerçeklestirilir.

Parça değisimlerinde Demetevler Alarko servisi uzmanları, orjinal parçalar kullanarak islemleri tamamlamaktadır. Ayrıca kullanıcılar gaz kokusu duyulması halinde 187` yi aramaları, kombinin su damlatması durumunda servisin çağırılması, gürültülü çalısan kombinin çalıstırılmaya devam edilmemesi ve evdeki peteklerin tasarruf amaçlı kısmi olarak kullanılmaması konusunda uyarırlar.

Kışın evden çıkarken kombinin tamamen kapatılmaması için de tavsiyede bulunurlar. Klima da ise; kullanılacağı mekan için doğru seçim yapılmasından sonra, uygun montaj ve kesifle klimanın sabitlenmesi gerçeklestirilir. Klimanın gaz kaçağı olup olmadığı Demetevler alarko servisi tarafından kontrol edildikten sonra, gerekliyse iç dıs ünite nakli ve yer değisimi yapılır.

Klimaların bakımlarında da; kimyasal temizlik ve bakım islemleri, kapasitörün arızasının tespitiyle tamiri, klimanın kart tamiri ya da gerekiyorsa değisimi, kompresörün arızası var ise değistirilmesi islemleri titizlikle gerçeklestirilir. Kullanıcılarla da; ani sıcaklık değisimi yasanacak ortamlara girildiğinde olusabilecek sakıncalar ve klima kullanımında insan sağlığı için 22 derecenin ideal olduğu bilgileri paylasılır.

Demetevler Alarko Servisi 0312 222 22 13 numaralı hat vasıtası ile yılın 365 , haftanın 7 günün 24 saati hizmetinizdedir. Etkili, hızlı ve güvenli çözümler üreten deneyimli personellerimiz tüm enerjisini ürünlerinizdedi sorunları çabucak gidermek için harcamaktadır. Doğru seçim yaparak kaliteli hizmet almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Leave a Reply