Dikmen Alarko Servisi

Alarko Servis Dikmen

Dikmen Alarko Servisi

Sıcak su ısınmak için gerekli kombi ürününüze dair sorun yasıyor ya da kıs aylarında ani problemler karsılasmamak adına bakım yaptırmak istiyorsanız Dikmen Alarko servisi katkısını almak adına arayabilirsiniz.

Dikmen Alarko Kombi Servisi

Kombi ana kartınızın arızalarını yerinde müdahale ile ekstra masraf çıkarmadan gidermek, buji kontrolünü yapmak ve elektrik tesisatını kontrol etmek bizim temel görevimizdir.

Yine ortamların iklimlendirme uzmanı olan markanın klima modellerine de hizmet vermekteyiz. Kesif, montaj, dıs cephe kaplama içerisinde yer alan tesisin problemsiz tasınması, kart onarımın gerçeklesmesi ve gerekli yedek parçaların muadil olmadan kısa sürede tedarik edilmesi gibi hususlarda da Dikmen Alarko servisi aramalarınızı yapabilir, adresinize servis aracımızın gelmesini sağlayabilirsiniz.

Uzman ekibimiz, garanti kapsamı ile çareler bulacak ve her asamadan sizleri haberdar edecektir. sayet banyoda Alarko sofben kullanmakta iseniz bu sebeple de size servis öncülüğü tanıyacağımızı bilmelisiniz.

Profesyonel isler ve daima az ücretler ödemek isteyenlerin müdavimi olduğu Dikmen Alarko Servisi isimli firmamıza, gsm numaramız ile gün boyu ulasabilir veya size geri dönüs yapacağımız formu doldurarak gönderebilirsiniz. Bizimle Alarko cihazlarınızı çok daha uzun seneler kullanabilirsiniz.

Leave a Reply