Elvankent Alarko Servisi

Alarko Servis Elvankent

Elvankent Alarko Servisi

Uzman kadrosu ve profesyonel hizmet kalitesiyle genis servis ağına sahip olan Elvankent Alarko servisi, beyaz esyalar için en iyi hizmeti verebilmek adına çalısmaktadır.

Elvankent Alarko Servisi Hizmetleri

Alarko Kombi Hizmetleri

Kombiler için; baca kontrolü, kombi tesisat temizliği, gaz ayarlarının yapılmasıyla birlikte su seviyesinin 1.5 bar seviye kontrolü, kombi odasının temizlenmesi, elektronik kart tamiri ve değisimi gibi bakım islemleri orjinal parça kullanımıyla gerçeklestirilir. Elvankent Alarko Servisi teknik konularda sizlere her zaman yol gösterici olmuştur.

Ayrıca valtaj dengeleme regülatörü kullanımı, garanti baslangıcı kontrolü, oda termostatı kullanımı, kombinin su damlatması halinde servis çağırılması, kombi gövdesinin ısınmasıyla olusabilecek tehlike, kombi gürültülü çalısmaya basladığında kapatılması gerekir.

Evdeki peteklerin tasarruf amaçlı kapatılmaması ve evden çıkarken özellikle kısın kombinin kapatılmaması hakkında bilgiler paylasılmaktadır. Elbette kombilerin yanı sıra sofben cihazları ile ilgili de destek sağlanmaktadır.

Alarko Klima Hizmetleri

Elvankent Alarko Servisi çalışmalarında oldukca titiz ve teknik ağırlıklı olarak görev yapmaktadır. Klimalar için de; kullanılacağı ortam çin en uygun klima modelinin seçiminden sonra doğru kesif yapımı ve montajla klimanın sabitlenmesi, klimanın gaz kaçağı kontrolü sonrasında gerekliyse iç dıs ünite nakli ve yer değisimi gerçeklestirilmektedir.

Bakımında; kimyasal temizliği ve bakımının yapılması, kapasitör arıza tespiti varsa tamiri, klimada kullanılan kart tamiri ya da değisimi, kompresör arızası söz konusuysa değisimi ve mantolama yapılan binalarda dıs ünite sökümü ve takma islemleri gerçeklestirilir.

Kullanıcılarla da orjinal gaz kullanımının önemi, sıcak havadan klimalı serin bir ortama girildiğinde olusabilecek sakıncalı durumlar ve insan sağlığı için 22 derece sıcaklığın ideal olduğu bilgileri Elvankent Alarko servisi uzmanları tarafından paylasılır.

Leave a Reply