Emek Alarko Servisi

Alarko Servis Emek

Emek Alarko Servisi

Sıcak yaz günlerinde aniden klimalı ortama girilmesi yüz felcine kadar uzanan sağlık sorunları ortaya çıkarabilir. Bu nedenle insan sağlığı için en uygun sıcaklık 22 deredir.

Cihazınızın derecesini çok soğuk rakamlara getirmemek sağlığınız için önemlidir. Cihazınız içinde uzun ömürlü ve yüksek performanslı bir kullanım için Emek Alarko servisi hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Uygun montaj ve doğru kesif avantajları Klima cihazlarının sorunsuz çalısmasını sağlayacak ilk adımdır.

7 gün 24 saat mesai ile çalısan bir baska cihaz ise kombi olmaktadır. Bu cihazlarınızın da montajdan itibaren kaliteli servis anlayısı ile teknik destek alması performans düşüşleri yasamanızın önüne geçecektir. Gürültülü çalışan, su damlatan, cihaz çalıstığı halde petekleri ısınmayan arıza durumlarında anında Emek Alarko servisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Özellikle elektronik kar tamiri ve değisimi alanında uzman olan teknik destek ekiplerimiz, sofben gibi cihazlarınızdan da ilk günkü kaliteyi almanız için ideal çalısmalar sunacaktır. Bu alanda mekanik cihazlarınızın yılda bir bakımlarının yapılması ise, cihazlarınız bir yıllık kirden arınmıs, temizlenmis ve hafiflemis olarak çok daha az enerji harcayarak yüksek performans sağlayacaktır.

Leave a Reply