Etlik Alarko Servisi

Alarko Servis Etlik

Etlik Alarko Servisi

Firma olarak gün boyu devam eden Etlik Alarko servisi ile bu markaya dair ürünlerin onarım ve bakım islerini yapmaktayız. Kullandığınız klima herhangi bir nedenden dolayı çalısmıyorsa yerinde ve doğru tespit için bizden hizmet talep edebilirsiniz.

Orjinal gaz kullanımı, arızalanan parçaların yerine yine muadil bir ürün kullanmama, kart arızasının titizlikle giderilmesi, temiz isçilik ve ortama asla zarar vermeme gibi nedenlerden dolayı tercih nedeniniz olacağımız garantisini verebiliriz.

Aynı hassasiyetle uzman ekibimizin yürüttüğü diğer bir servis yeterliliği de kombi modellerini kapsamaktadır. 24 saat Etlik Alarko servisi çağrılarınızı telefon numaramız üzerinden yaparak dakikalar içerisinde adresinize ulasacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kıslık bakım ile sezonu sorunsuz geçirme, eksiksiz gaz ayarını yaptırma, genel tesisat temizliği ve cihaza dair tüm arızaları giderme için sizlere destek vermeye devam etmekteyiz.

Basarılı neticeler almak, garanti kapsamında çözümlere ulasmaya dair diğer Alarko markasına dair ehil olduğumuz üründe sofben kategorisini kapsamaktadır. Etlik Alarko Servisi olarak her zaman yaptığımız çalısmalar ile siz müsterimizi bilgilendirme ne için para ödeyeceğinizi anlamanız ile ilgili de kafanızdaki sorulara nokta koyduğumuzu da söylemeliyiz.

Leave a Reply