İster beyaz eşya olsun ister kombi, televizyon ya da klima, bu tip cihazlar hayatımızda önemli bir yer kaplamaktadır. Çünkü hemen her gün bu cihazlarla ihtiyaçlarımızı gideriyor ve ister evimizde olsun ister iş yerimizde olsun konforu yaşayabiliyoruz. Hemen her gün bir yeni modelini gördüğümüz beyaz eşya, kombi, klima ve şofbenler her geçen gün kullanımı daha da kolay, pratik bir hale gelerek daha çok fayda sağlıyorlar. Ancak teknolojinin ilerlemesine paralel çıkan bu cihazların elbette hassas olduğu ve bakıma ihtiyaç duyduğu da unutulmamalıdır.

Ankara’da 25 yıldır marka ya da model fark etmeksizin Merkez Servisi Ankara ekibi olarak tüm ihtiyaçlara hızlı ve garantili cevap vermeyi prensip etmiş bulunuyoruz. Bu anlamda cihazlarınıza ister yıllık bakım olsun, ister arıza onarım ya da yedek parça temini olsun her türlü detayla ilgileniyoruz. Kalitenin uzmanlıktan geldiğine inanıyoruz ve biz her biri alanında profesyonel olan teknisyenlerimizle müşterilerimizin en acil ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Beyaz eşya, kombi, klima, televizyon gibi cihazlar bakımdan geçerken mutlaka marka ve modele hâkim, uzman bir kadro tarafından yapılmalıdır. Bizler, cihazlarınızda çıkacak en ufak sorunda tam donanımlı servis araçlarımız ve atölyelerimiz ile sizlere her daim yardımcı olmaktayız. Müşteri memnuniyeti geçmişte olduğu gibi gelecekte de daima Merkez Servisi Ankara kadromuzun birincil ve vazgeçilmez prensibidir.

Beyaz eşyalarda pek çok teknik sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar elektrik ya da gaz ile alakalı olabileceği gibi parçalarla da alakalı olabilir. Örneğin klima bakım, montaj, yedek parça değişimi, kumanda bakımı, gaz doldurma, kompresör onarımı, ünite temizliği ve aklınıza gelebilecek tüm ince ayrıntılarla ilgilenmekteyiz.

Kışın evlerde ve işletmelerde hem sıcak su hem de ısı ihtiyacını karşılamak adına kullandığımız kombilerin su basınç arızaları, sıcak su vermeme sorunu, petek ısınmama, kombi dış gövde çok ısınma, ateşleme arızası, ses arızası, patlamalı yanma gibi arızalarından tutun da radyatör ve boru hattı temizliğine kadar sizlere baştan sona kusursuz bir hizmet vermekteyiz.

Mutfak ya da banyolarda kullandığınız beyaz eşyalarda da her türlü garantili bakım ve onarım işlemlerini vakit kaybetmeden yapıyoruz. Buzdolabı iyi soğutmama, su kaçırma, karlanma gibi sorunlardan tutun çamaşır makinesi rezistans kireçlenme, elektrik kaçağı, iyi yıkamama sorunlarına uzman bakış açısı ile yaklaşıyoruz.

Kurutma makineniz iyi kurutmuyorsa hemen ilgileniyor, yedek parçaya ihtiyacı varsa bunu cihazınızın markasına uyumlu orijinal parça ile yapıyoruz. Bulaşık makinesinde ise istediğiniz performansı alamıyorsanız, bulaşıklarınız iyi yıkamıyorsa teknisyenlerimiz ile detaylı bir bakım yaparak sorununuzu Merkez Servisi Ankara olarak anında çözüyoruz.

Birbirinden farklı LED, LCD ya da plazma televizyonlarınıza da gerekli tüm bakım onarım servis hizmetini uzman ekibimizle sağlıyoruz. Görüntü alamama, sinyal bozukluğu, kanal bulamama, televizyonun geç açılması, ekranın bir yanının gösterip diğer yanın göstermemesi, ekran kırılması gibi durumlarda uzman personelimiz sizlerle ilgilenmekte ve işlemleri garantili bir şekilde yapmaktadır.

Tıpkı kombilerde olduğu gibi şofbenlerinizde de tam kapsamlı bir hizmet sağlıyoruz. Brülör bakım onarım, termokulp arızası, yeterli derecede ısı alamama, gaz kaçağı, elektrik kaçağı ve daha pek çok sorunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Merkez Servisi Ankara ekibimiz gezici servis araçları ile Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hizmet götürmektedir. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet sağlarken sizlere ekonomik ve çözüm odaklı sonuçlar sunar.