Karapürçek Alarko Servisi

Alarko Servis Karapürçek

Karapürçek Alarko Servisi

Karapürçek Alarko Servisi Ankara Karapürçek sakinlerine Alarko konusunda tam kapasite ile hizmet vermektedir. Kombi, sofben ve kazan sistemlerinde garantili ürünleri ile yer eden Alarko markası bu anlamda Ankara’nın her yerinde sık tercih edilen ürünleri sunmaktadır.

En küçük evlerden en büyük isletmelere kadar kombi ve şofben hizmetlerini genis bir alana yayan markanın Ankara’da en köklü servislerinden birisi Karapürçek Alarko Servisi olmaktadır.

Karapürçek’te Alarko markasını tercih edenler bilirler ki firmamız Karapürçek Alarko Servisi gece gündüz demeden herhangi bir teknik sorunda evlere ve isyerlerine anında gelmekte ve onarımı garantili bir sekilde yapmaktadır.

Garantili servis ve onarım ile Ankara’da teknik servis olarak fark yaratan firmamız ıso 9001 belgelidir. Kurumsal hizmet anlayısı ile müsteri odaklı çalısan firmamız her türlü sorununuzda yanınızdadır. Ankara için tek numaramız olmakla beraber bu numaradan bize günün istediğiniz saati ulasabilir teknisyenlerimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Karapürçek Alarko Kombi Servisi

Kombilerde pek çok hasar ortaya çıkabiliyor. Düzenli bakım yapılması da tam bu noktada önemini gösteriyor. Düzenli bakımı yapılan cihazlar kullanım ömrünü artırmakla beraber ekonomik açıdan da kullanıcıların lehine bir sonuç veriyor.

Kombilerde karsılastığımız sorunlardan bir tanesi kombinin su akıtmasıdır. Kombi için belirli bir su miktarı bulunmaktadır. Bu belirli miktar asılırsa kombide su akıtma dediğimiz olay gerçeklesir.

Suyun ölçeğinde bar 1,5 olmalı ve bunun altına üstüne çıkmamaya özen gösterilmelidir. Su akma durumu genlesme tankındaki bir delik ile de kendisini gösterebilir. Peteklerin bas kısmında bulunan hava alma kısımlarından kombinin havasının alınması gerekir.

Sorun devam ediyorsa eğer mutlaka baska bir eylemde bulunmadan Karapürçek Alarko Servisi birimimizden yardım isteyiniz.

Karapürçek Alarko Şofben Servisi

Sıcak suyun sofbenden gelmemesi sorunu ise bir baska durumdur. sofben sıcak su sağlamıyorsa öncelikle komponenetlerin çalısıp çalısmadığına bakılacaktır.

Çalısıp çalısmadığını anlamak ise basittir. sofben ilk çalıstırıldığında su 10 saniye kadar geç gelecektir. Eğer hala sıcak su gelmiyorsa bir sorun var demektir. Sıcak sudaki beklemelerden memnun olmayan kullanıcılara 15 litre termosifonu lavabo altına takmalarını öneriyoruz.

Sıcak suyun geç gelmesi ya da hiç gelmemesi pek çok aksam ya da parçadan kaynaklı olabilir. Bu sebeple Karapürçek Alarko Servisi ile vakit kaybetmeden irtibata geçin ve profesyonel yardım isteyin. Sıcak suyun olmaması demek günlük yapılacak rutin islemlerin aksaması anlamına gelir.

Hele ki bir de isletme sahibi iseniz bu durumda hiç vakit kaybetme lüksünüz olmayacaktır. Hemen Karapürçek Alarko Servisi ekiplerimizden yardım çağrısında bulunun.

Leave a Reply