Karapürçek Lambert Servisi

Lambert Servis Karapürçek

Karapürçek Lambert Servisi

Karapürçek Lambert Servisi, kombiler konusunda yaşadığınız tüm sıkıntıların hızlı, garantili ve sorunsuz bir şekilde bitmesini istemez misiniz?

25 yıllık bir deneyim ile Lambert marka kombi kullanıcılarının tüm teknik ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Bu anlamda yaşadığınız tüm sorunlarda yanınızda oluyoruz. Müşteri memnuniyeti bizler için daima birinci plandadır.

Kombi Servisi

Örneğin kombi kullanıcıları yaşadığı bir sorunda beklemek istemezler, aynı arızanın tekrarlanmasını istemezler. Bu da hem hızlı olmayı hem de profesyonel olmayı gerektiren bir unsurdur.

Karapürçek sakinlerine yıllardır kombileri ile ilgili sorunlarda yardımcı olmakla beraber yıllık bakım, parça temin ve montajı işlemlerini başarılı bir şekilde yapmaktayız.

Alanında uzman bir kadroya sahibiz. Daha da önemlisi Lambert marka kombi modellerinin tümüne hâkim bir ekibimiz bulunuyor. Sizlere günün kurtaran değil, uzun vadede sorun yaşamayacağınız işlemler sunmaktayız.

Sizleri ne arıza durumunda ne de parça temin konusunda bekletiyoruz. Gezici servis araçlarımız ile hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı işlemler sunuyoruz.

Firmamız özellikle rahat ulaşılabilir oluşu ile de diğer firmalardan kendisini ayırmaktadır. Bizlere ulaşırken sadece numaramızı çevirmeniz yeterli olacaktır.

Çağrı merkezimiz her müşterimizle ilgilenmektedir ve hiçbir müşterimizi bu anlamda bekletmemekteyiz. İsterseniz bulunduğunuz yerde isterseniz Karapürçek Lambert Servisi donanımlı atölyesinde cihazlarınızın kapsamlı bakım ve onarım işlemlerini başarılı bir şekilde yapmaktayız.

Arıza Durumları

Kombilerde karşılaşabileceğiniz olası arızalardan bir tanesi düşük voltaj sorunudur. Pek çok müşterimiz çağrı merkezimizi arayarak böyle bir durumda kaldıklarını, ne yapmaları gerektiğini bizlere sorabiliyorlar.

Öncelikle kombiniz şebeke voltajı ile çalışmaktadır. Özellikle kış aylarında voltajdaki dalgalanmalar sık karşılaştığımız bir durumdur.

İlk olarak voltajın düzelmesi için bir süre bekleyebilirsiniz. Ancak sorun düzelmiyor ise teknisyenden yardım almanızda fayda olacaktır. Çünkü cihazınızın önemli parçalarından elektronik kartı yanmış olabilir.

Elektronik karta bakım için sizlere Karapürçek Lambert Servisi uzman teknisyenimizi gönderiyoruz. Şayet gerekiyor ise regülatör kullanımı ile sizleri bu sorundan hızla kurtarıyor.

Kombi arızlarından bir tanesi de merkezi ısıtma sensör arızasıdır. Kalorifer sensöründe sorun olduğu takdirde kombinizin panelindeki ekranda bu arızaya dair bir arıza kodu alırsınız.

Kalorifer sensör kablolarında bir kopma ya da kısa devre oluşmuş olabilir. Ayrıca kalorifer sensör borularında nemlenme olmuş ise yine bu sorun ortaya çıkabilir.

Karapürçek Lambert Servisi personelimiz öncelikle arızanın tam tespiti için gerekli müdahalelerde bulunacak ve doğru yöntem ile onarımını gerçekleştirecektir. Şayet bir parça değişimi gerekiyor ise Lambert orijinal yedek parça montajı yaparak kombinizi eski performansına kavuşturuyor.

Günün her saati ulaşabileceğiniz firmamız bir yıllık servis garantisi tanımakla beraber kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme seçenekleri de sunmaktadır.

Leave a Reply