Kızılay Lambert Servisi

 

Lambert Servis Kızılay

Kızılay Lambert Servisi

Kombi Servisi

Kızılay Lambert Servisi, günün hemen her saati sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı giderdiğimiz kombilerin servisini sağlar.

Kombilerden aldığımız performans özellikle teknolojinin cihazlara yansıması ile beraber oldukça ileri seviyeye ulaşmıştır. Lambert markası kaliteli cihazları ile adından söz ettiren oldukça popüler ve kullanışlı bir markadır.

Ankara ilimizin merkezi diyebileceğimiz ve pek çok iş merkezi, mağaza ve AVM’nin olduğu Kızılay merkez ve çevresinde de yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Günün 24 saati aralıksız sıcak su ihtiyacının karşılanması önemlidir. Herhangi bir aksama neticesinde, cihazdan istenen verim alınamadığında ev ya da işletme halkı oldukça zor duruma düşecek ve günlük işler sekteye uğrayacaktır.

Kombi Bakımı

Alanında uzman teknisyenlerimiz ile Lambert marka kombilere yıllık bakımların yanı sıra temizlik ve yedek parça montaj işlemlerini de başarılı bir şekilde yapmaktayız. Müşteri beklenti ve talepleri doğrultusunda herhangi bir zaman sorunu yaşatmadan, hızlı ve garantili bir şekilde işlemlerimizi tamamlamaktayız.

Öncelikle kombiniz ne kadar dayanıklı ve kaliteli olursa olsun olası arızaların önüne geçmek adına mutlaka yıllık bakımlarını yaptırmalısınız.

Kızılay Lambert Servisi olarak yıllık bakım süreci firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Tek bir telefon dahilinde Kızılay ve çevresinde nerede olursanız olun ekiplerimiz sizlere hızla yardımcı olmaktadır.

Kombiler gün içerisinde beklemediğiniz bir anda arıza kodu ile sizleri zor duruma sokabilir. Arıza kodunu ekranda gördüğünüz anda durumun ne olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Mesela arıza kodu kombi çalışıyor ancak ısıtmıyor tarzında bir uyarı vermiş ise öncelikle kombinizin termostat derecesini kontrol etmelisiniz, eğer düşük ise artırmalısınız.

Kalorifer dönüş hattındaki filtre zaman içerisinde kirlenip tıkanabiliyor. Böyle bir durumda sizlere hızla yardımcı olmaktayız. Filtre temizliği uzman teknisyenlerimiz tarafından yapıldığından güvenle bu işin altından kalkmaktayız. Petek giriş ve çıkış vanaları kontrol edilmeli açık değilse açılmalıdır.

Petek iç temizliği boru hat temizliği Kızılay Lambert Servisi ekibimiz tarafından yapılacaktır. Eğer parça ya da üretim hatası söz konusu ise cihazınız için gereken yedek parçayı Lambert marka orijinal parça ile temin etmekteyiz.

Kombilerle ilgili karşımıza çıkan arızalardan bir tanesi de patlamalı yanmasıdır. Kombi yanarken patlama yapıyor ise içeride gaz birikmesi meydana gelmiş olabilir. Bu sebeple şiddetli bir patlama sesi ile cihaz yanar. Bu durumun üstesinden gelmek adına gaz ve çakmak ayarlarının yapılması gerekir.

Yıllık bakımlar çerçevesinde gaz ve çakmak ayarlarınız da Kızılay Lambert Servisi personelimiz tarafından garantili bir şekilde yapılacağından ileride herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Lambert marka kombiniz ile ilgili aklınıza takılan tüm sorunlarda çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz.

Leave a Reply