Mamak Alarko Servisi

Alarko Servis Mamak

Mamak Alarko Servisi

Mamak Alarko Servisi, Alarko markasını tercih eden Ankara Mamak sakinlerinin kombi, klima, sofben, kazan sistemlerinde meydana gelebilecek her türlü teknik problem için garantili destek sağlamaktadır. En küçük haneden en büyük fabrikalara kadar bu saydığımız ürünler sıklıkla kullanılmakta ve ortaya bazen istenmeyen durumlar çıkabilmektedir.

Teknik olusan arızalar herhangi bir sebepten olusabilir. Ancak istatistiklere göre yılda 2 defa rutin bakımı yapılan ürünlerin arıza sikâyetlerine yarı yarıya düsürdüğü ortaya çıkmıstır. Bu sebeple kombi, klima, sofben gibi ürünlerinizde bir aksama, bozulma yasanmasını istemiyorsanız Mamak Alarko Servisi olarak bizden her yıl düzenli bakım servisi talep edebilirsiniz.

Mamak Alarko Şofben Servisi

Şofbenler ile ilgili bize gelen bazı sikâyetlerin bir kısmı dikkatten kaçan ve oldukça basit sorunlar olmakla beraber ciddi bir bakım ve parça değisimi yapılması gereken problemler de mevcuttur.

Hermetik sofben kullananlar sıcak suyun gecikmeli geldiğinde dair bir takım sikâyetlerde bulunuyorlar. Mamak Alarko servisi  olarak belirtmek isteriz ki ve nutulmaması gereken sey hermetik sofbenlerin bacalı sofbenlerden farklı olduğudur.

Su akmaya basladığında komponenetlerin devrede olup olmadığına bakma adına bir süre çalısır. Bu bir ön kontroldür. Bu asamada sıcak su 15 saniye kadar gecikmeli gelebilir. Eğer bu 15 saniyelik gecikme sizin için ciddi bir problem teskil ediyorsa lavabo altına takılacak 15 litre termosifon ile bu gecikmeyi önlemek mümkündür.

Hermetik sofbenler hem tüp hem de doğalgaz ile çalısabilmektedir. Hangi tip çalısmasını istediğinize siz karar verebilirsiniz. Yetkili servisinize bunu söylediğinizde arzunuza göre ayarlama yapacaktır. Mamak Alarko Servisi olarak banyodayken su sıcaklığının neden ara ara artıp ara rar düstüğüne dair bir soru daha gelmektedir.

Bunun nedeni su basıncındaki değisimlerdir. sofbene gelen su basıncı değisir ve bu da sofbenden geçen su miktarını değistirir. Bu problemi ise hermetik sofben kullanarak ya da su regülatörü monte ederek çözebilirsiniz.

Mamak Alarko Kombi Servisi

Kombilerde su akıtma sorunu ise aslında oldukça basit bazı detaylara dikkat edilerek giderilebilir. Örneğin kombinizin içerisinde gerekenden fazla su olabilir. Suyun düzeyi 1.5 bar olmalıdır. Bunun üzerinde olursa akıtma seklinde kendisini gösterebilir. Ayrıca kombinin genlesme tankında bir delik olusmus ise bu da akıtmaya sebep olabilir.

Peteklerin bas kısımlarında hava alma yerleri vardır. Bu kısımdan su almalısınız. Ya da bosaltma vanasını kullanınız ve suyu bosaltınız. Ancak hala probleminiz devam ediyorsa mutlaka teknik deste almalısınız.

Alarko marka sofben, klima ve kombilerinizde meydana gelebilecek her türlü problem için tam donanımlı ve sertifikalı ekibimizden günün her saati yardım talebinde bulunabilirsiniz. Mamak Alarko Servisi Ankara Mamak’ta her semt ve mahallede günün her saati Alarko teknik destek ve onarım hizmetini sürdürmektedir.

Leave a Reply