Pursaklar Vestel Servisi

Vestel Servis Pursaklar

Pursaklar Vestel Servisi

Pursaklar Vestel servisi Vestel marka beyaz eşya cihazlarının her modelinin bakım onarım ve tamirat işlerini yapan kaliteli ve garantili işçilik sunan bir teknik servistir.

Ankara’nın Pursaklar semtinin en köklü firmalarından olan servisimiz, yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Beyaz Eşya Servisi

Vestel markasının beyaz eşya grubunda bulunan tüm cihazların detaylarına kadar hakim olan çalışanlarımız alanında tecrübeli ve bilgi birikimlidir. Pursaklar semtinin hangi sokağında veya mahallesinde olursanız olun, bulunduğunuz noktaya kadar gelerek sorununuzu çözmekteyiz.

Pursaklar Vestel servisi her zaman kurumsallık anlayışı ile bölge halkına hizmet sunmaktadır. Kurumsal olmanın verdiği ağrılık ile de alanında alınabilecek her türlü belgeye de sahiptir. İster TSE belgesi olsun, ister ISO9001 belgesi olsun her türlü profesyonellik belgesi firmamızda mevcuttur.

Bu nedenle müşterilerimiz gönül rahatlığı ile iletişime geçerek her türlü beyaz eşya sorunu için teknik servisimizden destek talebinde bulunabilirler.

Stoklu çalışan teknik servisimiz hiçbir zaman müşterilerine parça bekletme gibi durumlar yaşatmamaktadır. Gerekli olan tüm parçalar ambarlarımızda mevcut olup, anında değerlendirilir.

Buzdolabı

Pursaklar Vestel servisi olarak buzdolabından tutunda çamaşır makinesine, fırına, derin dondurucuya, kurutma makinesine vb. her türlü beyaz eşya sorununuzda bir telefon kadar yakınınızdayız.

Çağrı merkezimiz ile bağlantı kurarak sorununuzu dile getirip randevu alabilirsiniz, aldığınız randevu hemen gezici servisimize iletilerek, konusunda uzman personellerimiz belirttiğiniz saatte ve zamanda verdiğiniz adrese gelerek sorununuzu çözmektedir.

Çamaşır Kurutma Makinesi

Vestel marka beyaz eşya cihazlarından olan kurutma makineleri de bazen istenmeyen sorunlar çıkarabilmektedir. Kullanıcı hatası olmayan bu arızalar elektrik ile ilgili veya üretim ile ilgili de olabilir.

Ama sorunun kaynağı ne olursa olsun sonuçta cihazı sağlıklı kullanamadığımız için sıkıntı yaşarız.

Kurutma makinesi kıyafetlerinizi iyi bir şekilde kurutmuyorsa, öncelikle makinenin doğru programda olduğundan emin olmalıyız. Doğru derecede emin olduktan sonra yapacağınız ilk iş Pursaklar Vestel servisi ile bağlantıya geçerek sonunuzu iletip çözülmesini beklemektir.

Ama bazen makinede bulunan filtreler de tıkanmış olabilir. Bu durumda makine yeterinde hava üfleyemediği için kurutma durumu sağlıklı gerçekleşmez.

Gezici servislerimiz hızlı bir şekilde intikal ederek gerek yerinde gerekse de atölyede müdahale de bulunarak sorununuzu kolay bir şekilde çözecektir.

Pursaklar Vestel servisi 7/24 mantığı ile çalışan, nöbetçi personel bulunduran ve vardiya sistemi uygulayan bir kurumdur. Uzun yıllardır bu çalışma sistemini bölgede uygulayan tek firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

AR-GE çalışmaları içinde yoğun şekilde yatırımlar ve teknolojik yatırımlar yapan firmamız bu konuda her türlü masrafı yapmakta ve gelişmelere ışık tutmaktadır.

Pursaklar Vestel servisi vermiş olduğu dürüst hizmet, kaliteli hizmet, temiz işçilik, garantili işçilik ve ekonomik fiyat tarifeleri ile müşterilerinin vazgeçilmezi haline dönüşmüştür.

Bu çerçevede gün geçtikçe de müşteri portföyünü arttırmaktadır. Sizleri de aramızda görmek bizlere sonsuz mutluluk verecektir. Hemen arayınız.

Leave a Reply