Yenimahalle Alarko Servisi

Alarko Servis Yenimahalle

Yenimahalle Alarko Servisi

Yenimahalle Alarko Servisi, Ankara Yenimahalle’deki Alarko kullanıcılarına teknik anlamda her tür desteği uygun ve ekonomik kosullarda vermektedir.

Alarko kombi, klima ve sofbenlerini kullanan binlerce Yenimahalle sakini her türlü teknik desteğini Yenimahalle Alarko Servisi teknisyenlerimizden almaktadır. Çünkü geçmisten günümüze ne denli tecrübeli olduğu bilinmektedir.

İşlemlerini garantili bir sekilde yapan Yenimahalle Alarko Servisi ISO 9001 belgelidir. Yani cihazınıza yapılacak olan müdahale tamamen profesyonel bir müdahaledir. Servisimiz bünyesinde tüm teknisyenlerimiz eğitimli ve sertifikalıdırlar. Alarko konusunda uzmanlasmıs olup yeniden eskiye tüm modellere hâkimdirler. Bu sebeple içiniz rahat bir sekilde cihazlarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

Yerinde arıza tespit ve anında onarım ile sizlerin zamanından çalmayan servisimiz bu anlamda en iyi servis ödülüne de layık görülmüstür. Yılların birikimi ile sizlere en iyi hizmeti sunan firmamıza ister telefon, ister online isterseniz GSM WhatsApp ile ulasabilirsiniz.

Alarko kombi, sofben ve klima kullanıcıları genel olarak markanın tam performansından yararlanabiliyorlar. Ancak düzenli bakım yaptırılmadığı ve temizliğinin ihmal edildiği durumlarda cihazlar hiç beklenmeyen anlarda arızaya geçebiliyorlar.

Böyle durumlarda hiç panik yapmadan Yenimahalle Alarko Servisi ismi ile görev yapan servisimizi arayabilir ve uzman görüsü alabilirsiniz.

Yenimahalle Alarko Kombi Servisi

Kombi kullanıcıları su açıldığında bazen peteklerin çok ısındığından sikâyet edebiliyorlar. Kalorifer ve musluğa giden su ikiye ayrılmaktadır. Eğer kalorifere giden su tesisatta kapatma yapmaz ise sürekli kalorifere sıcak su gidecek ve bu da çok ısınmaya neden olacaktır. Üç yollu vananın bakım yapılması gerekir.

Eğer filtreler tıkanmıs ise o zaman radyatörlerin üstü kısımları sıcak alt kısımları soğuk olacaktır. Filtre tıkanmaları Yenimahalle Alarko Servisi olarak en çok karsılastığımız konular arasındadır. Kombi filtrelerinin düzenli olarak bakımı yapılmalı ve bir tıkanıklık varsa açılmalıdır. Aksi halde sıcak suyun fazla gelmesi, kombide asırı ısınma gibi sorunlar ortaya çıkabilir.

Yenimahalle Alarko Klima Servisi

Klimalarda ise çok farklı teknik sorunlar karsımıza çıkabiliyor. Kullanıcılardan bazıları fan hız ayarının ayarlayamadıklarını söylüyorlar. Klimalar otomatik cihazlardır. Kumandasından fan hız ayarı otomatiğe bağlanmıs ise elle müdahale söz konusu olamaz. Otomatik islemden çıkarmak gerekecektir.

Kumandada meydana gelen sorunlarda ise öncelikle kumandanın çalısıp çalısmadığına bakılmalıdır. Kumanda çalısıyor sinyal veriyor ise programlamada bir hata olabilir, kılavuza bakarak klima programlarını kontrol ediniz. Ancak yine de anlamlandıramadığınız noktalar olursa çekinmeden derhal servisimiz Yenimahalle Alarko Servisi ile irtibata geçiniz.

Kombi, klima ve şofbenlerinizde teknik her türlü detay uzmanlarımız tarafından detay atlamadan incelenmektedir. Bu anlamda arıza tespitini hızlı bir şekilde yapıp onarıma geçmektedirler. Alarko konusunda uzman personelimizden her daim destek alabilirsiniz.

Leave a Reply